Про центр

Науковий центр прикладних екологічних досліджень є структурним підрозділом Сумського державного університету, що створений при кафедрі екології та природозахисних технологій. Діяльність Центру спрямована на проведення науково-дослідницьких, проектних, науково-методичних та інших робіт прикладного характеру у сфері екології, природокористування, екологічної безпеки та охорони навколишнього природного середовища.

Ми постійно вивчаємо і застосовуємо на практиці кращий вітчизняний та закордонний досвід в сфері зниження навантаження виробництв на довкілля, а також вирішення інших завдань екологічного спрямування.

Протягом багатьох років Центр плідно співпрацює з органами державної влади, місцевого самоврядування, промисловим сектором та громадськістю.

В складі центру працюють атестовані спеціалісти з багаторічним досвідом в сфері екологічного проектування, розробки та оформлення екологічної документації. Центр має необхідні дозволи та ліцензії на виконання відповідних робіт.

В своїй роботі ми орієнтовані на надання максимально якісної допомоги нашим партнерам та замовникам наших послуг.

Більш детально про наші роботи можна дізнатися, перейшовши на відповідні сторінки сайту:

ЛИСТ МІНІСТЕРСТВА  ПРО ВНЕСЕННЯ  ДО  ПЕРЕЛІКУ Свідоцтво Локтіонова Cвідоцтво Спінова

EMS Laznenko_internal EMS Laznenko_external

QMS Lena external QMS Lena internal