Результати святкування Всесвітнього дня довкілля 2015

5-го червня весь світ відзначав День охорони навколишнього середовища. Цього року святкування відбувалося під гаслом «Сім мільярдів бажань. Одна планета. Споживайте дбайливо», яке висловлювало проблему створення можливостей для всебічного та сталого економічного розвитку, намагаючись стабілізувати рівень використання ресурсів і знизити вплив на навколишнє середовище.

Студенти та співробітники сумського державного університету охоче приєдналися до світової громадськості і присвятили цьому дню наступні заходи.

03.06.2015 р. Студенти та викладачі кафедри прикладної екології СумДУ відвідали міський полігон ТПВ, ознайомились з технологіями захоронення відходів та поглянули за лаштунки споживацького способу життя.

Полігон ТПВ м. Суми DSC_4924

04.06.2015 р. Студенти кафедри прикладної екології спільно з КП «Зеленбуд» посадили в міському парку квітник, як невеличкий подарунок жителям міста до дня довкілля.

DSC_4970

DSC_4994

05.06.2015 р. На площі біля центрального корпусу СумДУ студенти-екологи організували цікаву вікторину присвячену святкуванню Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища. Крім того, студенти СумДУ мали змогу помилуватися чудовими пейзажами та елементами природи Сумщини на маленькій фотовиставці. А вже ввечері усі бажаючі приєдналися до святкування дня довкілля в імпровізованому кінозалі біля озера, під відкритим небом та переглянути документальну стрічку присвячену основним проблемам екології.

DSC_5072

8

Зазначені заходи були організовані за ініціативи та тісної участі студентки кафедри прикладної екології Алтухової Каріни Олександрівни.