Контакти

Науковий центр прикладних екологічних досліджень
Сумський державний університет
Лабораторний корпус “А”, кабінет 209 (ЛА-209)

40007, Україна, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2.
Тел./факс +38 (0542) 687-745,
E-mail: centre@ecolog.sumdu.edu.ua

Керівник центру:
к.т.н., доцент Лазненко Дмитро Олексійович
+38 (050) 407-04-73

Ви можете звернутися до фахівців Центру за допомогою та консультаціями.
Ми постараємося Вам допомогти.

КОНСУЛЬТАЦІЇ  БЕЗКОШТОВНІ

Свої відгуки про співробітництво з нами Ви можете залишити нижче

Контакти: 15 комментариев

 1. Доброго дня! Працюю в приватному сільськогосподарському підприємстві. Підскажіть як правильно розробити і сформувати наказ про відповідального за екологію? Чи потрібно в наказі вказувати посилання на нормативні акти, якщо так, то на який/які?

  • Добрий день.
   З цього питання відсутні якісь особливі вимоги.
   Наказ оформляється згідно загальних принципів та правил діловодства.
   В плані рекомендації, ми би порадили деталізувати відповідальність дещо конкретніше ніж “відповідальний за екологію”

 2. Доброе утро.
  Подскажите пожалуйста ми предприятие, имеем право на выбросов в окружающею среду до конца 2017.До этого на предприятии не было эколога и мы заключали договора с фирмами.Теперь есть эколог имеет ли он право сам или с помощью определенных служб получить разрешение???
  А также провести инвентаризацию???

  • Здравствуйте, Ярослава.
   Согласно действующего законодательства ситуация следующая.
   1. Инвентаризацию выбросов предприятие имеет право проводить самостоятельно.
   2. Обгрунтовуючи документы должна выполнять специализированная организация, которая внесена в соответствующий реестр в Минприроды.
   Если у ваших специалистов нем опыта такой работы, я бы рекомендовал подключать специализированную организацию на всю работу, потому что есть много нюансов.

   Еще рекомендую посмотреть к какой группе относится ваше предприятие. Если к третьей, то разрешение дейструет довічно. Не смотря на тот срок действия, который указан в разрешении (в законодательству были изменения).

 3. Подскажите, пожалуйста! ЧП получило все разрешительные документы по выбросам , отходам ит .д….. через месяц собственник ЧП создает ООО и уставным фондом является все имущество ЧП ……. можно ли использовать эти документы или как правильно внести изменения в эти документы

  • 1. Формально ООО – это другое юридическое лицо и у него должны быть свои разрешительные документы.
   2. У Законі України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, ст. 13 є наступне
   Витяг:
   13. У визначених законом випадках правонаступник суб’єкта господарювання має право провадити діяльність на підставі документів дозвільного характеру, виданих такому суб’єкту господарювання, у межах строку їх дії до оформлення документів дозвільного характеру на правонаступника такого суб’єкта господарювання.

 4. Написала лист з проханням пояснити порядок інвентаризації відходів. Через декілька годин подзвонили і все мені докладно розповіли. Дуже дякую!!!!

 5. Наше підприємство звернулося до НЦПЕД за консультацією щодо підготовки повного пакету документів для отримання дозволу на викиди в атмосферне повітря.
  Консультант дуже детально пояснив увесь комплекс питань. Дуже вдячні за уважне відношення та професійну консультацію.

  м. Харків

 6. ПАТ «СУМИХІМПРОМ» співпрацює з НЦПЕД Сумського державного університету вже майже 15 років. Для нашого підприємства спеціалісти НЦПЕД виконували роботи з інвентаризації промислових відходів; інвентаризації джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря та розробки документів, в яких обґрунтовуються обсяги викидів для отримання дозволу на викиди в атмосферне повітря. Результатами роботи задоволені в повній мірі.
  Крім того, ми неодноразово зверталися за консультаціями з різних екологічних питань і завжди швидко отримували детальну професійну відповідь.
  Тож і надалі будемо співпрацювати з НЦПЕД.

 7. ТОВ “Велетень”. Дуже задоволені співпрацею з НЦПЕД Сумського державного університету! Нещодавно в черговий раз замовили послуги – інвентаризацію відходів та розробку інших обов’язкових документів (реєстрових карт, санпаспортів тимчасового зберігання відходів). Виконано в найкоротші строки. Характерно доступні ціни та висока якість робіт, відсутність бюрократичних перепон. Працівники НЦПЕД дійсно професіонали, надають корисні в практичній діяльності консультації.

 8. ПАТ “Шосткинський хлібокомбинат” близько 12 років співпрацює з колективом НЦПЕД Сумського державного університету з питань пов’язаних з екологією – проведення інвентарізації джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря та розробки документів, в яких обгрунтовуються обсяги викидів для отримання дозволу на викиди в атмосферне повітря, проведення інвентаризації промислових відходів, складання реєстрових карт ОУВ, надання консультацій по заповненню документації.
  Співпрацею задоволені, роботи проведені якісно, консультації надаються швидко та на високому кваліфікаційному рівні. Спеціалисти НЦПЕД зарекомендували себе відповідальними та кваліфікованими виконавцями. Надалі плануємо співпрацювати з інших екологічних питань.

 9. Сумські МЕМ багато років співпрацюють з НЦПЕД СумДУ з питань: 1. Праоведення інвентаризації промислових відходів;
  2. Складання реєстрових карт ОУВ;
  3. Складання санітарного паспорту ТПВ;
  4. Складання екологічного паспорту підприємства.
  Співпрацею задоволені, роботи виконуються якісно.
  Кваліфікація спеціалістів НЦПЕД на високому рівні.

 10. ПАТ “Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе” багато років співпрацює з НЦПЕД Сумського державного університету з питань проведення інвентарізації джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря та розробки документів, в яких обгрунтовуються обсяги викидів для отримання дозволу на викиди в атмосферне повітря. Роботи виконані якісно, в скорочені терміни. Спеціалисти НЦПЕД зарекомендували себе відповідальними та кваліфікованими виконавцями. Надалі плануємо співпрацювати з інших екологічних питань.

 11. Наше підприємство (Дубов’язівський спиртзавод ДП “УКРСПИРТ”) багато років співпрацює з НЦПЕД Сумського державного університету з питань пов’язаних з екологією – проведення інвентаризації промислових відходів, складання реєстрових карт ОУВ, надання консультацій по заповненню документації.
  Співпрацею задоволені, роботи проведені якісно, консультації надаються швидко та на високому кваліфікаційному рівні.

 12. КП ШКЗ “Зірка” на протязі 10 років співпрацює з НЦПЕД Сумського державного університету по питанням інвентаризації промислових відходів, складання реєстрових карт ОУВ, надання консультацій щодо складання статистичної звітності 1-відходи, використання відходів ІV класу небезпеки.
  Співпрацею задоволені, керівник НЦПЕД завжди швидко відповідає на звернення та надає кваліфіковану допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *