Всесвітній день навколишнього середовища 2015

5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища. Це свято покликане звернути увагу населення на існуючі екологічні проблеми, заохотити на позитивні дії для навколишнього середовища. Воно об’єднує людей з усіх країн світу, надає їм усвідомлення відповідальності перед майбутніми поколіннями за використання природних ресурсів. Цього року Всесвітній день навколишнього середовища відзначатиметься під гаслом «Сім мільярдів бажань. Одна планета. Споживайте дбайливо» з метою підвищення ефективності використання ресурсів, а також сталого споживання і виробництва.

Ощадливе споживання передбачає життя в планетарних межах для забезпечення здорового майбутнього, де наші мрії будуть реалізовані. Економічне зростання не повинне супроводжуватися підвищенням темпу використання природних ресурсів та впливу на навколишнє середовище, що відбуваються на разі.

Сумський державний університет проявляє відповідальність за життя нинішнього і майбутнього поколінь. Тому ми приєднуємося до святкування Всесвітнього дня навколишнього середовища.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *